Patrik Ivarson VD

Telefon:
033-722 57 06

E-post:
patrik.ivarson@jarngrinden.se

Markus Furby Projekt- och utvecklingschef

Telefon:
033-722 57 34

E-post:
markus.furby@jarngrinden.se

Hans Nilsson Byggchef

Telefon:
033-722 57 04

E-post:
hans.nilsson@jarngrinden.se

Pär Thureson Ekonomichef

Telefon:
033-722 57 03

E-post:
par.thureson@jarngrinden.se

Karin Holmerin Marknadschef

Telefon:
033 - 722 57 07

E-post:
karin.holmerin@jarngrinden.se

Tobias Johannesson Projektutveckling/ Transaktionsansvarig

Telefon:
033 - 722 57 08

E-post:
tobias.johannesson@jarngrinden.se

Ulf Lindblad Projektledare

Telefon:
033 - 722 57 09

E-post:
ulf.lindblad@jarngrinden.se

Sandra Zangaro Redovisningsansvarig

Telefon:
033-722 57 05

E-post:
sandra.zangaro@jarngrinden.se

Lars Ivarson Fastighetsansvarig

Telefon:
033-722 57 40

E-post:
lars.ivarson@jarngrinden.se

Mathilda Ekdal Marknadskommunikatör

Telefon:
033-722 57 12

E-post:
mathilda.ekdal@jarngrinden.se

Robin Cederqvist Projektansvarig

Telefon:
033-722 57 10

E-post:
robin.cederqvist@jarngrinden.se

Kicki Linusson Redovisningsekonom

Telefon:
033-722 57 13

E-post:
christina.linusson@jarngrinden.se

BESÖKSADRESS:
Åsbogatan 8 2tr, Borås

POSTADRESS:
Box 926, 501 10 Borås

TELEFON:
033 – 722 57 00